sieci6.jpg

TRANSFORMEX Sp. z o.o. istnieje od 1993 roku. Wtedy też rozpoczęliśmy produkcję przekładników prądowych laboratoryjnych, o klasie dokładności 0,05 i prądach pierwotnych od 0,1A do 120A, przeznaczonych do wzorcowania liczników energii elektrycznej.

Obecnie w naszym zakładzie projektujemy i produkujemy różne typy urządzeń z dziedziny energetyki: transformatory potrzeb własnych w izolacji silikonowej, przekładniki prądowe i napięciowe o różnorodnym zastosowaniu oraz specjalistyczną laboratoryjną aparaturę pomiarową.

Specjalizujemy się zwłaszcza w konstrukcjach nietypowych, produkowanych w krótkich seriach oraz przeznaczonych do pracy w ekstremalnych warunkach, np. w bardzo niskich lub bardzo wysokich temperaturach, przy wysokiej wilgotności lub w instalacjach o bardzo dużych prądach zwarciowych.
Wyposażamy także zwarciownie laboratoriów w przekładniki prądowe do pomiaru prądu zwarciowego o bardzo dużej stałej czasowej zanikania składowej bezokresowej prądu.

Nasze urządzenia są wykorzystywane w elektrowniach, kopalniach, przemyśle i w energetyce zawodowej. Wszystkie posiadają odpowiednie próby typu, atesty i certyfikaty Instytutu Energetyki i Instytutu Elektrotechniki, zgodne z wymaganiami Polskiego Centrum Akredytacji.
Przekładniki prądowe i napięciowe do rozliczeń energii wzorcujemy w Głównym Urzędzie Miar w Warszawie.

Współpracujemy z najważniejszymi firmami branży energetycznej w Polsce, biurami projektów oraz wyższymi uczelniami.
Większość naszych urządzeń została przez nas opatentowana.
Jeżeli nasza oferta Państwa zainteresowała, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem projektowym. Chętnie opracujemy dla Państwa urządzenie spełniające indywidualne wymagania.

TRANSFORMEX transformatory potrzeb własnych

Zapisz
Preferencje użytkownika dotyczące plików cookie
Wykorzystujemy ciasteczka aby zapewnić wam najlepsze doświadczenie podczas przeglądania naszej strony. W przypadku odmowy użycia ciasteczek, strona może nie funkcjonować poprawnie.
Zaakceptuj wszystkie
Odrzuć wszystkie
Czytaj więcej
Analytics
Narzędzia wykorzystywane do analizy danych w celu mierzenia efektywności strony oraz zrozumienia jak ona działa.
Google Analytics
Rozumiem
Odrzuć